• ХІМЧИСТКА
 • ПРИБИРАННЯ
  Close black
  🚧

  Ми активно працюємо, щоб зробити ідеальну послугу Прибирання для вас

  Очікуйте в березні
 • ua
 • ru
 • Ви знаходитесь у Львові або області

  3 прості способи зберегти свіжість постелі довше

  Не варто хвилюватись. Підкреслимо, що впевнені у своїх виконавцях, але заради Вашої безпеки створили власний страховий резерв. Принципово не працюємо з страховими компаніями через повільність розгляду страхових випадків. Поки вони будуть місяцями вирішувати ситуацію і штучно занижувати відшкодування – ми вирішимо проблему за 1 день. Спеціаліст із контролю якості працює паралельно із клінером.

  Пункт 1
  Пункт 1

  Вмикайте у пральній машинці вищу температуру.

  Підняття температури всього на 10 градусів покращить якість прання аж утричі! Частинки відмерлої шкіри у перемішку із шкірним жиром щільно забиваються між волокнами тканини. І через це прання при недостатньо високій температурі не вимиває весь бруд до кінця. Тому і трапляється так, що через кілька днів постіль втрачає свіжість.

  Пункт 2
  Пункт 2

  Додайте трішки крохмалю.

  Крохмаль, ніби губка, вбирає у себе зайву вологу. Він затримується між волокнами і виконує функцію додаткового сорбента. Також підкрохмалення постелі збільшує її термін використання, адже вологість і бруд затримуються у частинках крохмалю, як в надійних капсулах.

  Пункт 3
  Пункт 3

  Ретельно випрасуйте постіль.

  Праска - чудовий дезінфектор. Попрасуйте добряче усі простині та наволочки і таким чином позбудетесь від мікроскопічних бактерій, які часто є причиною неприємного запаху ліжка. А щоб постіль, яка лежить у шафі, мала приємний аромат - покладіть біля неї пакетик зеленого чаю або натуральне мило з ефірними оліями.

  А раз у пів року кличте наших хлопців на професійну чистку матраців. Адже пилових кліщів вам навряд чи вийде самим знищити. А ці паразити можуть завдавати жахливих наслідків для здоров’я: від кашлю до бронхіальної астми 🙁

  Чистота подбає про ваше чудове самопочуття та подарує неймовірну свіжість усій домівці!

  Замовити чистку
  Close icon
  Large image